Odtah nákladních vozidel a autobusů

Naše společnost nabízí odtahy a převozy nákladních vozidel, autobusů a zařízení po celé Evropě a to jak havarovaných , po poruše a také nadrozměrných nákladů. Odvoz nákladních vozidel zadržených na STK v zahraničí. Naše společnost disponuje povolením pro nadrozměrné náklady . Spolupracujeme s naprostou většinou pojišťovacích společností, pojišťoven a asistenčních společností.

 

 

 

Pro převozy nákladních vozidel, autobusů a zařízení je naše společnost vybavena speciálním návěsem PAVELLI STV s nízkou ložnou plochou (17cm na vozovkou ) a s možností roztažení až na 18m délky. Hydraulický návěs PAVELLI STV je vybaven předním i zadním navijákem, hydraulickými plošinami a nájezdy, výstražným zařízením.

Návěs je tažen vozidlem SCANIA R440 .

 

 

 

 

Odtah vozidla

Pro  odtahy po nehodě nebo vyproštění jsme vybaveni vyprošťovacím  speciálem MAN 26.502. Toto zařízení zajišťuje odtahy nákladních vozidel a autobusů do celkové hmotnosti 70 tun. Tento vůz disponuje dvěma navijáky s tažnou silou 20 a 30 tun, hydraulickými brýlemi s nosností 40 tun a dále také jeřábem, který má nosnost 20 tun.

V případě složitějších nehod a vyproštění používáme dva autojeřáby Tatra AD28 .

Pro následný úklid vozovky a uvedení terénu do původního stavu používáme traktor bagr JCB a Bobcat.

 

Cena za odtahy nákladních vozidel a autobusů závisí na konkrétním poškození vozidla, náročnosti přípravy k transportu a také samozřejmě vzdálenosti – z tohoto důvodu si pro upřesnění ceny odtahu vyproštění nebo převozů těchto vozidel

zavolejte na tel. číslo 737 210 110 .

Jsme schopni vám zajistit odtahy nákladních vozidel a autobusů v případě nehody, poruchy nebo při dalších technických potížích.